autor

Napište mi

Máte-li nějaký dotaz, můžete mi napsat na E-mail radekcaga@gmail.com a nebo mne kontaktovat na mé oficiální facebookové stránce Radek Caga Photography. Zároveň  mne můžete také sledovat na mém nedávno založeném Instagramu.

Ve stručnosti o mně

S fotografováním jsem aktivněji začal počátkem roku 2010, kdy jsem si koupil svou první zrcadlovku Nikon D3000. Od začátku tedy používám fotoaparáty Nikon. V současnosti je moje fotografické zaměření především na reportáže sportu (převážně rally) a pak také na vážky. Postupem času se snažím své fotografie inovovat, vylepšovat a snažit se fotit alespoň z části jinak, než ostatní. Výsledky své práce zveřejňuji právě na tomto webu, ale také v redakci rally-mania.cz a od roku 2015 mám založenou facebookovou stránku Radek Caga Photography. Ačkoliv se věnuji fotografování už relativně dlouho, stále jsem amatérský fotograf, tedy ten, který má tuto aktivitu pouze jako zálibu, nikoliv zaměstnání.

Čím aktuálně fotím

Už 10 let fotím na digitální zrcadlovky značky Nikon. Postupem času jsem vystřídal více modelů, od D3000, přes D7000, D300, D7200 až po aktuální D600 a D750. Objektivy rovněž mám nebo jsem měl od Nikonu, ale také i jiných alternativních výrobců. Co se týká blesků, tak ty používám od výrobce Godox.