Máte-li nějaký dotaz, můžete mi napsat na E-mail radekcaga@gmail.com a nebo mne kontaktovat skrze níže uvedené sociální sítě.

autor

Ve stručnosti o mně

S fotografováním jsem aktivněji začal počátkem roku 2010, kdy jsem si koupil svou první zrcadlovku Nikon D3000. Od začátku tedy používám fotoaparáty Nikon. V současnosti je moje fotografické zaměření především na reportáže sportu (převážně rally) a pak také na vážky. Postupem času se snažím své fotografie inovovat, vylepšovat a snažit se fotit alespoň z části jinak, než ostatní. Výsledky své práce zveřejňuji právě na tomto webu, ale také v redakci rally-mania.cz a od roku 2015 mám založenou facebookovou stránku Radek Caga Photography. Ačkoliv se věnuji fotografování už relativně dlouho, stále jsem amatérský fotograf, tedy ten, který má tuto aktivitu pouze jako zálibu, nikoliv zaměstnání. V prosinci roku 2019 jsem začal natáčet videa, která publikuji na kanále youtube.

Moje sociální sítě a kanály

 

Čím aktuálně fotím

Aktuálně používám fullframe fotoaparáty Nikon Z6, o kterých také píšu na svém blogu. Kromě fotoaparátů a objektivů používám externí blesky značky Godox.

Nikon